HAP KİTAP

HAP KİTAP

HAP KİTAP BÜLTEN

Günümüzde gelişen teknoloji çağında geleneksel mecralar yerini, dijital mecralara bıraktı. Hızın ve enerjinin maksimum verimle kullanılması gereken bu dönemde; Hap Kitap, kitabın nabzını tutmak için yola çıkan bir dijital kitap platformudur. Bu eksende Hap Kitap ekibi, okurları için geleneksel yayıncılık platformunu, dijital yayıncılık platformuyla birleştiriyor.

Kitap uygulamamızla okuma zevkinizi geliştirecek en güncel eserleri temel bölümler halinde özetleyerek hizmetinize sunuyoruz. Uygulamada; ekonomi, iş-yönetim, toplum-sanat, eğitim, bilim, tarih, biyografi, kişisel gelişim, politika, sağlık, psikoloji, sosyoloji, teknoloji-gelecek, edebiyat, dinler tarihi gibi 20 ayrı kategoride bestseller ve klasiklere aynı ağırlıkta yer verilmekte aynı zamanda dinleme seçeneğiyle sesli kitap erişimine de olanak sağlanmaktadır.

Deneme sürümü ve akabinde 3 aylık, 6 aylık ya da senelik paketlerle istediğiniz kategori/yazar/yayınevi ve kitap içeriğine, kitap başına ortalama 20 dk ayırarak erişebilir ve kendi favori listenizi oluşturabilirsiniz. Editörün seçtiği eser seçkisiyle en güncel ve yeni kitap listelerine ulaşabilir, günün fırsatından yararlanabilirsiniz.

Geniş bir kitap yelpazesine sahip olan Hap Kitap ekibi olarak okumayı teşvik etmeyi, yaygınlaştırmayı ve entelektüel alt yapınıza katkıda bulunmayı amaçlıyoruz.